۳ برند برتر دستگاه رادیو گرافی دندانپزشکی

10 برند برتر رادیوگرافی دندانپزشکی

بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی یکی از مهمترین سوالات قبل از خرید این دستگاه است. ما در این مقاله از پارتاک دنتال به معرفی برترین و بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی در بازار ایران می‌پردازیم که یک انتخاب درست و متناسب با نیازتون رو داشته باشید. با توجه به اینکه رادیوگرافی دندانپزشکی در مدل های مختلفی تولید شده اند ما به معرفی ۱۰ برند برتر رادیوگرافی دندانپزشکی می‌پردازیم.

بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی

بهترین دستگاه رادیوگرافی با توجه به تجهیزات موجود در مطب شما دسته بندی می‌شوند ، اما ما در این مقاله به موضوعاتی شامل کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی ، داشتن کیفیت عکسبرداری بهتر ، گارانتی و خدمات معتبر و همچنین همخوانی بیشتر با اکثر تجهیزات تصویربرداری مدرن دسته بندی میکنیم.

رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی که در دو مدل رادیوگرافی پرتابل دوربینی و رادیوگرافی پرتابل تفنگی در بازار ارائه شده است. بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی پرتابل با توجه به اینکه در مدل های به روز تر دارای امنیت بیشتری برای اپراتور خود دارند ، لذا آشنایی با بهترین رادیوگرافی دندانپزشکی که دارای تیوب با بدنه سربی است ، بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه رادیوگرافی واتک Ez Ray

دستگاه رادیوگرافی واتک Vatech مدل Ez Ray که یک رادیوگرافی پری اپیکال دندانپزشکی دیواری ساخت کره جنوبی است که دارای تیوب از نوع DC ساخت توشیبا ژاپن است که با کیفیت ترین تیوب رادیوگرافی را در دنیا تولید میکند.

این دستگاه که یک رادیوگرافی بسیار باکیفیت مدل دیواری است توانایی کار در ولتاژ های کاری متغیر ۶۰ ، ۶۵ و ۷۰KV ، جریان ۸mA و همچنین نقطه کانونی ۰٫۴ است که در سایر رادیوگرافی های ساخت اروپا نیز کمتر دیده می‌شود.

با توجه به اینکه تیوب از نوع DC بوده و زمان اکسپوز نیز از ۰٫۰۴ تا ۲ ثانیه قابل تنظیم است ، مناسب انواع تجهیزات بروز مانند سنسور RVG و فسفپرلیت است که قابل استفاده برای فیلم رادیوگرافی در سرعت های مختلف نیز می‌باشد و جزو بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی است.

دستگاه رادیوگرافی پرتابل پروکس

دستگاه رادیوگرافی پرتابل پروکس یکی از بهترین دستگاه رادیوگرافی پرتابل دندانپزشکی بازار ایران است که ساخت کره جنوبی است و پرفروش ترین دستگاه می‌باشد. این دستگاه نیز دارای FDA آمریکاست و از نظر کیفیت و محافظت از اپراتور ، یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب است.

از دیگر ویژگی های این دستگاه می‌توان به ولتاژ تیوپ ۶۰KV و جریان تیوپ ۲ میلی آمپر اشاره کرد. با توجه به زمان قابلیت تنظیم تایم اکسپوز از ۰٫۰۱ تا ۱٫۶۰ ثانیه ، میتوان گفت که مناسب انواع تجهیزات عکسبرداری دیجیتال نیز می‌باشد.

باتری با ظرفیت بالا در این رادیوگرافی باعث شده است که با یکبار شارژ کامل بتوان تا ۶۰۰ اکسپوز انجام داد.

دستگاه رادیوگرافی پرتابل وودپیکر

دستگاه رادیوگرافی وودپیکر Ai Ray که ساخت چین بوده و یکی از بهترین انتخاب ها در هنگام خرید رادیوگرافی دندانپزشکی که دارای بیشترین محافظت از اپراتور و امکان استفاده برای سنسور RVG ، فسفرپلیت (PSP) و فیلم رادیوگرافی را به طور همزمان داشته و از نظر مشخصات فنی میتوان به استفاده از تیوب ۷۰Kv ساخت شرکت Canon ، داشتن جریان کاری ۳mA و همچنین فوکال اسپات ۰٫۴ این دستگاه اشاره نمود که آخرین تکنولوژی موجود در حال حاضر است و بهترین کیفیت عسکبرداری را دارد.

داشتن باتری ۱۵۰۰۰mAh درون رادیوگرافی پرتابل وودپیکر ، یکی از مهمترین نکات در این دستگاه است که می‌تواند تا ۱۵۰۰ اکسپوز را با یکبار شارژ کامل انجام دهد.

بهترین دستگاه های مطب زیبایی کدامند؟

مرکزهای زیبایی یکی از پر مراجعه‌ترین مراکز در کشور به‌شمار می‌آید. در حال حاضر خانم‌ها و آقایان بی شماری به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند و

10 برند برتر رادیوگرافی دندانپزشکی
دسته‌بندی نشده

۳ برند برتر دستگاه رادیو گرافی دندانپزشکی

بهترین دستگاه رادیوگرافی دندانپزشکی یکی از مهمترین سوالات قبل از خرید این دستگاه است. ما در این مقاله از پارتاک دنتال به معرفی برترین و بهترین

دسته‌بندی نشده

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد چیست؟

دستگاه لیزر مو زائد بدن هنگام خرید دستگاه لیزر مو زائد حساسیت زیادی به خرج دهید و با آگاهی کامل دست به خرید بزنید. دستگاه

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان فرم را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان

نام